Bilgi Bankası

Online Kurbanlık Satışı

Kurban, Müslümanlar için yıl içinde yapılması gereken ibadetlerden bir tanesidir. Allah’a yakın olmak amacı ile yerine getirilen kurban ibadeti için dini kurallara uygun hayan kesimi yapılmalıdır. Kurbanlık hayvan seçimi, kesimi, satış ve hijyenik bir ortamda bulunması gibi tüm konularda dikkat eden Osmanoğulları Besi Çiftliği ile kaliteli ve güvenli bir kurban geçirebilirsiniz.

Online kurbanlık satışı seçenekleri sunarak, Covid-19 pandemi sürecinde uzaktan seçim ve kesim süreci ile teknolojiyi entegre ederek sizlerin sağlığı ve mutluluğunu düşünmekteyiz.

 

Online Kurbanlık Seçimi

Kurbanlık seçimleri, Covid-19 pandemisi nedeni ile klasik Pazar anlayışının dışında bir süreçte yapılmaktadır. Randevulu sistem ya da online satış seçenekleri ile toplum sağlığını ön planda tutarak, kaliteli ve dini kurbanlık hayvan seçimi yapmanız için hizmet verilmektedir.

Kurbanlık olarak sunulan tüm hayvanlarımız, Ardahan yaylalarında doğal besi ve yaylanma yöntemi ile büyümektedir. Kurbanlık hayvanlar sağlıklı ve doğal besili olarak satışa sunulmaktadır. Online kurbanlık satışı ile kurbanlık Pazar mantığını teknoloji ile entegre ederek hizmet verilmektedir.

Kurbanlık hayvanları, online olarak görerek, tüm açıdan inceleme yaparak, sorularınızı sorabilirsiniz. Evinizden görebileceğiniz kurbanlık hayvanları, kesim ve dağıtım ile bulunduğunuz yere kadar teslim edilmektedir.

 

Yüzde Yüz Doğal Besi Hayvanı

Kurbanlık hayvanların hepsi Ardahan yaylalarında temiz hava ve doğal besi yolu ile yetiştirilmektedir. Doğadan gelen otlarla ile yayılım yolu ile büyütülen kurbanlık hayvanlar, daha lezzetli etlere sahiptir. Yayla havasında büyüyen hayvanlar, veteriner kontrolünden geçirilerek sağlıkları konusunda emin olunmaktadır.

Kurbanlık hayvanlarımız, doğal olarak dağlarda bulunan otlar ile doğal beslenerek, sizlere kaliteli ve güvenli bir et sunmaktadır. Kesim ve online satışa çıkarılmadan önce tüm sağlık kontrolleri yapılarak, size tam ve kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.

 

Online Kurbanlık Hayvan Seçimi ve Kesimi

Online pazarlar aracılığı ile kurbanlık hayvan seçimini evden ya da oturduğunuz yerden, pazarda görüyor kalitesi ile alabilirsiniz. Online olarak, hayvanlar arasında aradığınız özellikler en uygun olanı, fiyatları ve kilo, diş yapısı gibi özellikleri öğrenebilirsiniz. Veteriner tarafından kontrol edilen tüm hayvanlarımız, lezzetli eti ve dini kurallara uygun oluşu ile güvenli bir şekilde evlerinize kadar gelmektedir.

Online kurbanlık satışı aracılığı ile aldığınız büyükbaş hayvanlar, bayramın ilk günü sağlık koşulları uygun olan hijyenik bir alanda dini kurallar göz önüne alınarak kesilmektedir. Helal kesim sırasında, İslami kurallara uygun olarak kesim, parçalama ve etleri dinlendirme işlemi uygulanmaktadır.

 

Kurban Kesimi Nasıl Takip Edilmektedir?

Online kurbanlık satışı sonrası Kurban Bayramı sırasında hayvan kesimi sağlıklı ve hijyenik bir ortamda dini kurallara uyularak yapılmaktadır. Kesim, randevu alınarak tek tek gelinerek takip edilebilmektedir. Kesim sonrasında, etler teslim edilerek, Kurban Bayramı’nı keyifli ve huzurlu geçirmeniz sağlanmaktadır.

Randevu ile gelemeyen kişiler için Covid – 19 pandemi sürecinde halk sağlığını korumak için geliştirdiğiniz videoya çekme ve online destek ile kesimi takip etmeniz sağlanmaktadır. Kesim öncesinde ve sonrasında veteriner hekim tarafından tüm hayvanların sağlık durumu kontrol edilmektedir.

 

Kesim Sonrası ve Paylama

Online kurbanlık satışı hizmetleri dahilinde yer alan kesim, paylama ve dağıtım hizmetlerimiz ile rahat bir Kurban Bayramı süreci geçirmeniz sağlanmaktadır. İnançlı ve kurallara uyan bir ekip ile birlikte kurban kesimi yapılarak, dağıtım ve hisseleme için paylanmaktadır.

Online olarak yürütülen tüm işlemlerde, teknik destek olarak yanınızda olan ekibimiz ile rahat bir kurban süreci yaşayabilirsiniz. Covid – 19 sürecinde Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan tüm kurallar ve uygulamalar harfiyen takip edilmektedir. Hijyenik bir ortamda, helal kesim yapılarak, kurbanlık teslimi evlerinize yapılmaktadır.

 

Online Sipariş ve Adrese Teslim

Osmanoğulları Besi Çiftliği güvencesi ile Ardahan yaylalarında yetişen hayvanları online kurbanlık satışı ile ulaşabilirsiniz. İbadetinizi yerine getirme sürecinizi hassasiyetle ve büyük bir özen ile takip etmekteyiz. Sağlık kuralları temel alarak hazırlanan ortamlarda, hayvan kesimi sağlanmaktadır.

Sitemiz üzerinden online kurban siparişi verebilir, eve teslimat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sipariş sırasında girdiğiniz adrese, kurban kesimi sonrası kısa sürede et teslimi yapılarak, bayramda bayram mutluluğu yaşamanız sağlanmaktadır.

Çiftliğimiz tarafından hem hisseli hem de tek başınıza online kurbanlık alım ve kesim hizmetleri sağlanmaktadır. Doğal ortamlarda yetişen dana ve tosun ile kaliteli ve sağlıklı etler ile Kurban Bayramı’nızı geçirebilirsiniz.