Bilgi Bankası

Kurban Bayramı’nın birleştirici etkisi tüm İslam aleminin içinde hissettiği en önemli özelliklerden birisidir. Bayram geldiğinde tüm aile bir araya gelir ve yan yana gelemeyen aile bireyleri ile telefonlar aracılığıyla iletişim kurulabilir. Ya da uzaktaki aile bireylerinize, Kurban Bayramı Resimli Mesajlar atarak yüzlerini güldürebilirsiniz.

Kurban Bayramı ile Sevdiklerinizi Hatırlayın

Ülkemizde en önemli dini bayramlarımızdan birisi olan Kurban Bayramı’nda küsler barışır, tüm aile bireyleri birbirini hatırlar. Uzaktaki sevdiklerinizi bayramlarını kutlayabilmek için arayabilirsiniz. Ya da aramak yerine Kurban Bayramı resimli mesajlar atarak, onları hatırladığınızı bu yolla belli edebilirsiniz. Kurban Bayramı’nın İslam alemindeki en büyük gücü, birleştirici gücü olarak ön plana çıkar.

Resimli Kurban Bayramı Mesajlarıyla Ailenizi Mutlu Edin

Kurban Bayramı’nda tüm aile büyükleri hatırlandığını hissetmek ister ve kendinden küçük olan kardeşleri, çocukları ve belki torunları tarafından aranmayı bekler. Tüm ailenizi mutlu etmek için Kurban Bayramı resimli mesajlar en keyifli seçeneklerinizden birisidir. Hem sevdiklerinizin yüzünü güldürebilir, hem de onları hatırladığınızı göstererek, onları mutlu edebilirsiniz. Tüm sevdikleriniz yanınızda olmasalar bile her zaman bir mesaj uzağınızdalar.

Ziyaret Edemediğiniz Yakınlarınız Bir Mesaj Uzağınızda

Artık gelişen teknoloji ile insanların birbirine ulaşabilmesi çok daha kolay. Yaptığınız iş gereği bulunduğunuz şehri terk edemediğinizde, Kurban Bayramı’nda bile sevdiklerinizin yanına gidemediğinizde, hepsine bir telefon ile ulaşmanız mümkün. Kurban Bayramı resimli mesajlar ile tüm sevdiklerinizle es geçmeden bayramlaşabilirsiniz.

Kurban Bayramı’nda ibadetinizi yerine getirip kurbanınızı kestikten sonra, aile ziyaretlerine başlayabilirsiniz. Kurban keserken kesim işleminizi dinimize uygun gerçekleştirmeniz, ibadetinizi tam anlamıyla yapabilmeniz için önemlidir. Bunun için Osmanoğulları Besi Çiftliği’ne güvenebilir, kurbanlarınıza dine uygun bir şekilde kesilmesi için Osmanoğulları Besi Çiftliği’ne emanet edebilirsiniz.

Kurban Bayramı’nda Paylaşmanın Önemini İçinizde Hissedin

Kurban Bayramı’nda en önemli unsurlardan birisi paylaşmaktır. Paylaşmanın dinimizdeki önemini;

  • Huzurlu bir toplumun varlığını doğurur.
  • Duygusal gerilimlerden korur.
  • Hem paylaşana hem de paylaşılana iyi hissettirir.
  • Zengin ve fakir arasındaki eşitliği sağlar.
  • Fiziksel çatışmanın önlenmesini sağlar.

Olarak sıralayabiliriz. Paylaşmaya adım atmak için Kurban Bayramı en güzel aracıdır.