Bilgi Bankası

Kurban Çiftliği Ankara

Osmanoğulları Besi Çiftliği, Ankara kurban çiftliği olarak hizmet veren yerlerden bir tanesidir. Ardahan yaylalarında yetişen düve ve tosunları ile kaliteli et hizmeti sunan çiftliğimiz, kurbanlık almak isteyenler için kurbanlık satışı yapmaktadır.

Covid – 19 sürecinde dünya genelinde etkili olan pandemi kuralları uygulanan çiftliğimizde, online satış, randevu sistemi, hisseli kurbanlık satışı, helal kesim ve evlere dağıtım hizmetleri sunulmaktadır. Kurbanlık hizmetleri sürecinde, tüm süreç konusunda fikir sahibi olabileceğiniz kaliteli bir hizmet almak için çiftliğimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Ankara Kurban Çiftliği Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Ankara ilinde, kurban çiftliği olarak kurban satışı hizmetleri vererek, sağlıklı, doğal, küspesiz hayvan yetiştiriciliği yapmaktayız. Tüm hayvanlarımız Ardahan yaylalarında, doğal yayılım alanlarında sağlıklı bir şekilde yetiştirilmektedir. Kurban hayvanlarımızı küspe ya da besi yemi gibi katkı maddelerinin olduğu beslenme tarzından uzak tutarak, lezzetli olmasına önem gösteriyoruz.

Ankara kurban çiftliği olarak, kurban satışı ile kaliteli ve sağlıklı et almanızı sağlamaktayız. Covid -19 pandemisi koşullarında online satış seçeneği ile kaliteyi herkes için ulaşılabilir yapmaktayız. Tüm hayvanlarımız, satış öncesi ve sonrasında veteriner kontrolünden geçirilerek, sağlıklı ve kaliteli bir şekilde teslim edilmektedir. Satış sonrası, çiftlimizde helal kesim hizmetleri de sağlanmaktadır.

 

Hijyenik Ortamlarda Kesim ve Paketleme

Kurbanlık satışlarında, kurbanlık hayvanların sağlığı kadar, kurban alan kişileri sağlığı da göz önünde bulundurulmaktadır. Hayvan kesim alanları Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen şartlara uygun olarak hazırlanarak, veteriner kontrolünde kesin yapılmaktadır. Kesim sırasında inançlı din adamları ile helal kesime dikkat edilerek, kurban ibadetinizin kabul olması için çaba göstermekteyiz.

Ankara kurban çiftliği hizmetlerimiz arasında, kesim ve sağlık koşullarının yerine getirilmesinin yanı sıra paylama ve dağıtımda yapılmaktadır. Kesim sonrası hisse payınıza göre uygun pay ayrımı yapılarak, soğuk ve hijyenik alanlarda etin dinlendirilmesi yapılmaktadır. Ardından, uygun olarak ayrılan parçalar, Covid – 19 pandemi kuralları ve koşulları doğrultusunda evlere kadar dağıtılmaktadır.

 

Ankara Kurban Çiftliği Hayvan Yetişimi Nasıl Yapılmaktadır?

Ankara kurban çiftliği olarak, tüm hayvanlarımız sağlıklı ve doğal ortamlarda yetiştirilmeye özen gösterilmektedir. Ardahan’ın doğal ve temiz yaylalarında doğal yayılım yolu ile beslenen hayvanlarımız, lezzetli ve kaliteli et yemenizi sağlamaktadır. Tosun ya da düve olarak alabileceğiniz hayvanlarımız, kurban için gerekli dini koşulları karşılamaktadır.

Düzenli olarak veteriner kontrolünden geçirilerek, sağlık ve kurban koşullarını sağlayıp sağlamadığı konusunda hassas davranılmaktadır. Kendi kurbanlık hayvanımız gibi baktığımız hayvanlar için besi yemi, küspe tarzında katkı maddesi olan yemler yerine doğal ot ve saman ile beslenmektedir.

 

Hisseli Kurban Satışı ve Online Pazar Seçenekleri

Osmanoğulları Besi Çiftliği olarak, Ankara içerisinde kurban satışı ve online pazar seçenekleri sunulmaktadır. Hisseli kurban satışı için online pazar ve satış imkanı ile aradığınız kaliteli ve sağlıklı kurbanlık hayvanları alabilirsiniz.

Ankara kurban çiftliği olarak lezzetli ve sağlıklı kurbanlık etleri sunmaktayız. Kurban ibadeti sırasında, dini kurallara uygun olarak yetiştirilen ve satışa sunulan hayvanları, helal kesim ve uygun paylama ile dağıtım yapılmaktadır.

Ankara Kurban Çiftliği İle Evlere Teslim

Kurban seçimi ve sonrasında evlere teslim hizmeti sunarak, sizlere kolay ve rahat bir Kurban Bayramı geçirmeniz için yardım etmekteyiz. İster randevu alarak Ankara kurban çiftliği olarak hizmet veren Osmanoğulları Besi Çiftliği modern kesimhanelerinde isterseniz de online olarak video çekimi ile sürecini takip edebilirsiniz.

Kesim sonrası, uygun paylama ve hijyenik koşullar ele alınarak, hisse paydaları bölüştürülmekte ve tüm etler belirlediğiniz adreslere kadar ulaştırılmaktadır.